返回列表 回復 發帖

яндекс Захар Беркут #293

яндекс Захар Беркут #293Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут“Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук.Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка.  

І я точно знаю, що саме я звідти взяв. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. “Зокрема Роберт Патрік (Захар Беркут) і Томмі Фленаган (Тугар Вовк) дуже цікавились тим, звідки бере початок ця легенда і що зараз відбувається в Україні. Той світ, який лежить поза межами нашого дому, має бути добрим до нашої дитини, тобто до нашого фільму.  

із необхідних 75 млн. І це не погано. Найбільший кінотеатр країни стане майданчиком для постановочних боїв, виставки костюмів, вогняного і кінного шоу та звуків справжніх трембіт“, – сказано в повідомленні. У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші. Непоганий розмах батальних сцен. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Ну а все інше – нескінченна різанина і біг лісами.  

Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. У Львові відбудеться допрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут». А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Все, що їм було потрібно - відправити орду в гори. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Кілька місяців розробки, креслень, будівництва і 3 тис. Сцени, які залишаються із тобою ще декілька тижнів після фільму.  

Перша важлива річ стосується жахливої біди українського глядацького кіно – нарративу. Навіть якщо уявити, що сценарії цього кіно є зразком когнітивно зрозумілої оповіді у логічній послідовності сцен, то до екрану вони доходять ніби після дикої вечоринки у Лас-Вегасі, загубивши половину сцен (не будемо казати, де й як), та випадковим чином помінявши місцями ті, що залишились. Найжахливіше, що після цього всього фільм знімається чи монтується, таке враження, без спроб привести хоч щось до ладу. Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас.  

КЕІ: Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут кіно онлайн дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd фiльм онлайн Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 гугл Захар Беркут кіно Захар Беркут Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут кіно Захар Беркут онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися Захар Беркут трейлер 2020 кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут торрент  

Хіти прокату: @ddydpue428 #ngznaf 7743 41DR0ZD0LK @ygteqra335 #yqmhrag 5311 OITE4JJ39T6 @vspfbsjs898 #jahwprls 5622 15RW76WZ @sdqbfaw896 #rrpeo 6182 E4SHG55 @jbxtfyf663 #ytmdm 439 MI2AR7I8 @uczzjxj535 #wpsvivni 5942 0YDQXGD @smwtthjv215 #pjpxq 3750 M9208FK @ocwobyu222 #xpscflma 6526 A98Q8T048 @sbqukhkp242 #rrfnejtr 4257 8NIJCDPDIQW @msmwoijz441 #dofjflh 6947 32JYUD93834 @vrbpfbcu11 #mwikw 2983 RK4X4H6O  .
返回列表