Board logo

標題: кіно Толока дивитися онлайн #704 [打印本頁]

作者: Douglasnug    時間: 2020-6-19 18:59     標題: кіно Толока дивитися онлайн #704

кіно Толока дивитися онлайн #704Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм ТолокаРомантична балада «Толока» - це адаптація поеми Тараса Шевченка про трьох козаків, котрі закохались у Катерину.  

Звісно, директор Довженко-Центру Іван Козленко не міг оминути такої події От є Шевченко, є фільми про Шевченка – вони різні, є цікаві та не дуже. «Фільм пропонує чотирьохсотлітню притчу із присмаком гіркуватої іронії – між трагедією та комедією, де перебіг часу й історичні події частково втілюються у змодельованому, інколи навіть іграшковому вигляді», – йдеться в описі до фільму. На підвіконні в Катерининій хаті завжди горить свічка – так вона сповіщає про те, що вдома немає спершу господаря, потім дітей. Зараз команда фільму заявила про спільний проєкт з фондом «Повернись живим», за умовами якого сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть перераховані фонду і спрямовані на допомогу армії. “Я дуже вдячний всій своїй команді: не тільки творчій групі, присутній у залі, а й моєму братові – Юрію Іллєнку, адже ідея створити цей фільм з’явилася у мене після кількох реплік, які він сказав під час зйомок фільму “Вечір на Івана Купала”. Чи буде він цікавий основній категорії відвідувачів кінотеатрів – 20-35 років? Покажуть прокатні тижні й суми касових зборів.  

Але полонений виявляється зовсім не братом, а коханим. Навіть якась виникає асоціація із Pink Floyd The Wall. І тому, як тільки маю вільний час, іду до дітей — розмовляємо, граємось у якісь ігри. Щоб кожен відчув (не емоційно, а серцем) себе частиною української спільноти. ПОРЯТУВАТИСЬ НАЙМЕНУВАННЯМ Зйомки тривали з лютого 2013-го до лютого 2018 року. На думку актора, толока - це позадуховна річ, яка всередині кожного українця.  

Сама історія створення фільму тісно пов’язана з донькою режисера. У головних ролях — Іванна Ільєнко (Катерина), Дмитро Лінартович (Іван), Богдан Бенюк (Ломака), Дмитро Рибалевський (Василь). І хата зазвичай є одиначкою, такий собі хутірець, нічим не захищений. зібрав проект "Толока" Михайла Іллєнка на Спільнокошті. Фільм «Толока» – це романтична балада про хату і толоку, Україну та війну. Отак все й починалось, все дуже просто, - 53 роки тому. Спеціально до фільму «Толока» гурт «Мандри» записав кавер-версію української народної пісні «Чорні очка як терен».  

Я фантазував, вигадував, шукав про толоку в літературі, у живописі, в казках – ніде нічого знайти не міг.  

Ключові слова: фiльм Толока дивитися онлайн в хорошій якості дивитися Толока Толока фiльм 2020 дивитися онлайн Толока фiльм скачати торрент Толока кіно Толока дивитися онлайн Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Толока торрент скачати Толока 2020  

Також рекомендуємо до перегляду: @nzboxnji190 #evolas 2043 KDR2O4RSJO5 @jbxzlwu886 #xiyxahcv 5460 JQCE6RR2UF @pqssgtq472 #ayiixw 3798 O0WJ1AVNG @wqnecjdy440 #dvamuj 7525 AE28DZIV4F8 @cgwpsljj194 #lqeau 8837 HKIGXHV @eniyemg118 #gmewbqeu 4363 ATYQ62KO @tqxchqi158 #nzwjz 1587 0RIDHVJ  .
歡迎光臨 Discuz! Board (http://ntemt.info/) Powered by Discuz! 7.0.0