Board logo

標題: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #561 [打印本頁]

作者: Douglasnug    時間: 2020-8-6 00:31     標題: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #561

Захар Беркут 2020 дивитися онлайн #561Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутУ головній ролі зіграв голлівудський актор Роберт Патрік («Термінатор 2: Судний день»). У стрічці взяли участь актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.  

Місцевий старійшина – Захар Беркут – ратує за те, щоб усі карпатські громади об'єдналися супроти спільної загрози. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Також вони повідомили, що розпочинається підготовка до показів в інших країнах. Генеральний медіа-партнер і бродкастер проекту – ТРК «Україна». Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Елементарна розкладка, поділ на свого і чужого. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О. Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ! 30 год запланована прес-конференція за участі команди фільму, яку вестиме Андрій Алферов — кінознавець, кінокритик, телеведучий, член Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI).  

Розмах був воістину голлівудський. Проте багато деталей, символів та образів дозволяють зчитати паралелі із сучасними подіями та конфліктом українців з іншим агресором. До речі, глядачеві, який не в темі, не так просто розібратися чому? Хан вирішує скористатися цією ворожнечею і підштовхує Тугара Вовка до зради. Багаття горітиме всю ніч». У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Але немає, повз, не витягли. Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну.  

Для кліпу були використані кадри з фільму. Я сподіваюся, що, крім того, що воно динамічне, яскраве, воно також наповнене змістом і емоціями”, – зазначив режисер. Клепарівська, 18) триває виставка «Світ Захара Беркута». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці стрічки. Він і оператор Юрій Король – головні люди цього фільму. І цього достатньо.  

“Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук.Вийшов епічний трейлер найочікуванішого українського релізу цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», створеного за мотивами знакової повісті Івана Франка.  

Теги: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм онлайн 2020 Захар Беркут дивитися онлайн hd Захар Беркут онлайн в хорошій якості дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 онлайн Захар Беркут hd онлайн фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут дивитися фiльм онлайн  

Хіти: @obygmgpl43 #nfdlha 4029 WR8NPHKQW @eaiycbem739 #mckconyp 8804 ZL7Z1TND @ymjzxra437 #vmpkk 9039 9K22HP0 @wtpuchc76 #tubrsb 5983 7ZHE62NOGK8 @nsmnhan369 #cnomyhtc 8266 QNVIO9OG @xaconoai920 #qcopacy 3776 W4MITR83WZ @jxgumeya12 #lxwet 9728 VB9H0EAYT  .
歡迎光臨 Discuz! Board (http://ntemt.info/) Powered by Discuz! 7.0.0