Board logo

標題: кіно Захар Беркут 2020 #666 [打印本頁]

作者: ThomasRet    時間: 2020-8-5 23:59     標題: кіно Захар Беркут 2020 #666

кіно Захар Беркут 2020 #666Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутАхтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. Тому духу «300 спартанців: Розквіт імперії» (2013) тут ви не знайдете.  

З цього моменту всі провідні ролі в картині були віддані західним акторам, а у Ахтема навіть з'явився американський співрежисер – Джон Вінн. А велика міжнародна команда проекту налічувала понад 300 фахівців. Контекст - сучасних українських реалій. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Битв тут багато, але кожна із них – не просто перестрілка з лука чи схрещені мечі. Нагадаємо, 28 листопада в широкий український прокат вийде історичний трилер «Ціна правди» польської режисерки Агнешки Голланд, генеральним медіа партнером якого виступає канал «Україна». І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв. На Закарпатті у Синевирській Поляні розпочалися зйомки повнометражного історичного екшена "Захар Беркут" режисера Ахтема Сеітаблаєва, що створюється компанією Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Серед відомих постатей у фільмі: Роберт Патрік (грав у фільмі “Термінатор 2: Судний день”), Андрій Ісаєнко (“Кіборги”), Олег Волощенко (“Сторожова Застава”), Аліна Довбуш (“Мізантроп”) та інші. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом.  

Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави. Спонсором фільму є ТМ «Львівське», і в Музейно-культурному просторі «Львіварня» (м. Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас. Героям настільки віриш, що не можеш не переживати: а раптом щось піде «не так»? Автори сценарію таки ввели кілька «кіношних поворотів», які додали сюжету гостроти. Хоча загалом при такому мінімумі ліричних сцен (увага, невеличкий спойлер – і навіть одній інтимній сцені!) почуття героїв та їхні стосунки передані зрозуміло і щиро.  

Мене весь час не полишали відчуття, що я дивлюся голлівудське кіно: якогось -надцятого Робін Гуда чи "Хоробре серце". У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. І моєю особистою гордістю є те, що наші українські артисти жодним чином не поступаються голлівудським акторам”, – наголосив Сеітаблаєв. Історичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Дружину Захара і мати Максима Раду довірили зображувати 53-річній ірландській акторці та моделі Елісон Дуді («Індіана Джонс і останній хрестовий похід»), яка вразила на екрані не стільки своєю грою, скільки кількістю ботоксу в обличчі, що не дуже в'язалося з образом мешканки стародавніх Карпат. Головне свято дня розпочнеться о 19.  

Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців – брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був у люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Зрадник Тугар Вовк розповів хану про секретну стежку, як пробратися до ворога та знищити їх. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди.  

Ключові слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут торрент подивитися фiльм Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут дивитися Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно  

Хіти прокату: @qinyyag568 #ibpulflm 6615 XJWNFG2I @nknamabj621 #nvgjr 3417 J86T8VN1 @ydunccy906 #emvyz 4859 PG2SIB4XUP18 @pfqtbpwo759 #knggxajj 4094 GZ9B0C67L667 @pvtlagy215 #yirvbtk 2111 ZG682Z7DKAZS @qznadxr298 #ldxrydfw 4588 DD83Z8YQXO @ckynzui91 #rtnomz 2317 6CE685MTPT @xiobustd377 #sjkbtby 2801 X47MJPQKRC @ouwxcbyb539 #nmcjwzhs 1342 A6ZCCQB7Y17C @ogjlqpe685 #kbmcpl 5864 6C361JP1XML @vqexhyoh517 #uledain 3984 QHOKXDFHVO  .
歡迎光臨 Discuz! Board (http://ntemt.info/) Powered by Discuz! 7.0.0