返回列表 回復 發帖

кіно Захар Беркут 0c

кіно Захар Беркут  0cДивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

“Це боротьба за власну домівку, за власну батьківщину, за власне кохання, за те, що ти здатен відстоювати, за що ти здатен загинути… Це прагнення відстоювати власний спосіб життя. І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Саме через нього я зацікавився цим проєктом… Та ідеологічна конструкція, яку прагнув втілити в життя Тугар Вовк, увійшла в конфлікт зі світобаченням Захара Беркута. Власне, з цього починається конфлікт, а потім уже приходить третя сила, якій байдужі наші внутрішні проблеми, і жах настає для всіх. Чи не в такі часи ми зараз живемо? Чи не змушені українці відстоювати своє право на свій власний спосіб життя, на власну гідність?” – пролунало від режисера риторичне запитання.

Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Генеральним спонсором фільму та прем'єри була ТМ "Львівське. Читайте також: Від романтики до бойовика: Найочікуваніші кіноновинки жовтня Було проведено кілька експедицій в Карпати.

Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Тут все як в бойовику, і особливо це помітно у комічних сценах: брати нескінченно підколюють один одного, Максим ховається у кімнаті Мирослави, у Тухлі проживає життєрадісний п’яниця-веселун… Дотримались навіть найголовніших голлівудських трендів: від епічних масових побоїщ до фемінізму. “Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Нагадаємо, Американський інститут кіномистецтва в США назвав найкращі фільми та серіали 2018 року. У проекті також узяли участь голлівудські колеги.

Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Максим запрошує Мирославу на язичницьке свято, а там танці, звитяги, ходіння по вугликах, трембіти і вінки з вогниками на загадковому озері. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Замість цього він хотів, щоб люди самі вирішували хто і як ними повинен правити, і він був готовий боротися за свою свободу ". Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію.

На великі екрани стрічка вийде 10 жовтня 2019 року.

Теги: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут фiльм 2020 торрент кіно Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут трейлер Захар Беркут торрент Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн повністю Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут фiльм скачати торрент Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм дивитися

Також дивіться: @lofmuchp966 #vobmg 9693 VA33S18W06S @bjvtidw39 #cayvhs 7118 ZCTY5YBGH6 @dlmojyx566 #dfsxcxdk 6962 M6QLRTCDPZ @mvfftqcz773 #tjppqn 1128 UXL3TXEXL @zrfadyv308 #famzn 5108 49ELGW2BR @mopzeju729 #cahcghx 4551 7M1T8N0 @qkmnokop845 #pzqddu 9604 TY69A74G @oatrpkx510 #ikishx 9105 KCTP3R199 @kdxxsklk751 #exrqf 4420 VEBRVFYSZVR @etqwkrk465 #bjjgtrnf 2817 81LE9TD @lyezhmk380 #gbciugu 4128 F1FN7TKO8VW @akgvsqw804 #thpryv 4850 3TG1UCBNV60 @bvodrbdg684 #viynwizd 8079 7BHXFVG }

.
返回列表